+

365.bank

Menší hráč na trhu hypoték, ktorý Vás však môže prekvapiť svojou ponukou

Spočítať hypotéku úrokový lístok
Sadzby

Aktuálny úrokový lístok

Kúpa

4.75%

4.75%

4.75%

5.75%

Refin.

4.75%

4.75%

4.75%

5.75%

Americká

4.75%

4.75%

4.75%

5.75%

Zobrazuje základné úrokové sadzby bez zliav, ak ste zvedavý na presnú sadzbu na základe Vašej bonity a príjmu spravte si prepočet kliknutím na tlačidlo nižšie.

Okrem presnej ponuky bez návštevy pobočky Vám zobrazíme aj zľavy, ktoré je v banke možné získať.  

Podmieky pre poskytnutie hypotéky

Aké podmienky musíte splniť?

Máte príjem zo zamestnania na dobu neurčitú?

Jedna z mála bánk, kde sa dá požiadať o úver už po prvých 3 výplatách. Je však dôležité aby ste neboli v skúšobnej dobe.

Ste zamestnaný na dobu určitú?

V 365.bank majú len jedno pravidlo pri zmluvách na dobu určitú a to, aby do jej vypršania ostával minimálne jeden mesiac v čase schválenia úveru. Podobne ak pri iných bankách, môžete požiadať o výnimku ak bola zmluva aspoň raz predĺžená. Viac o dobe určitej a ako k nej pristupujú iné banky sa dočítate TU.

Dohoda o pracovnej činnosti

Opäť jedna z mála bánk, kde Vám vedia akceptovať dohodu o pracovnej činnosti ako príjem. Akceptujú ho však vo výške 60% tohto príjmu. Podmienka je aby vyplácaný na účet a tento príjem viete preukázať minimálne za posedných 6 mesiacov. V ktorých bankách Vám tento príjem tiež akceptujú, zistíte v tomto našom príspevku TU.

Cestovné náhrady / diéty

Banka akceptuje až 50% príjmu z diét, pričom je dôležité aby boli vyplatené každý mesiac na pravidelnej báze a na bežný účet. Príjem sa dokladuje potvrdením o príjme, kde zamestnávateľ potvrdí ich sumu za posledných 6 mesiacov.

Podnikáte ako živnostník?

V 365.bank počítajú oboma spôsobmi. Vzorcom základ dane - daň delene 12 mesiacov, čím sa určí Váš priemerný mesačný príjem (kde nájdete tieto údaje zistíte v tomto príspevku TU) alebo formou podielu na tržbách živnostníka. V tomto prípade 365.bank akceptuje až 20% Vašich obratov na účte živnostníka. Podnikanie musí trvať aspoň od Júna predchádzajúceho roku a musíte maž za sebou prvé daňové priznanie. Porovnanie s ostatnými bankami nájdete v tomto príspevku TU.

Dokladujete príjem z podnikania v SRO?

365.bank akceptuje jedno z najvyšších percent podielu na tržbách SRO. Ako ročný príjem Vám prizná až 20% tržieb spoločnosti krátených Vaším spoluvlastníckym podielom v spoločnosti (napr. ak ste polovičný vlastník tak len 50% výslednej sumy). Porovnanie bánk vhodných pre podnikateľov s SRO nájdete v tomto príspevku TU.

Príjem z prenájmu nehnuteľnosti

V 365. bank určia Váš ročný príjem z prenájmu jednouchým spôsobom ako 60% nájmu. Podmienkou je aby nájomná zmluva bola uzatvorená minimálne na 12 mesiacov, prijali ste nájom za celých mesiacov a do konca ostáva viac ako 3 mesiace. V prípade ak nespĺňate podmienku vyššie je možné dosiahnuť výnimku na základe predloženia potvrdenia o predĺžení nájmu. Pozor, na nehnuteľnosti nesmie byť záložné právo 365.bank (zál. právo ostatných bánk nie je problém). Ktoré baky vedia ešte akceptovať tento príjem a kde dostanete za prenájom najviac, zistite TU.

Doktorandské štipendium

Dokladuje sa na základe potvrdenia o vyplatených štipendiách. Akceptuje sa v plnej výške avšak len pri dennej forme štúdia.

Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

účet ZADARMO

0
/mesiac
Debit MasterCard za poplatok 10€
neobmedzené výbery z bankomatov banky
výber z bankomatov ostatných bánk je spoplatnený sumou 3€

*1 bežný účet a až 50 sporiacich účtov v cene

účet PLUS

6
/mesiac
1x Debit MasterCard pre vlastníka a 1x pre disponenta v cene balíka
neobmedzené výbery z bankomatu banky
4 výbery mesačne z bankomatov ostatných bánk zadarmo, potom 3€

*v cene je zahrnutý 1 bežný účet a až 50 sporiacich účtov

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjme zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Povolené prečerpanie

Vzor úverovej dokumentácie

Ušetrite si čas na pobočke a naštudujte si úverovú dokumentáciu (úverovú a záložnú zmluvu) dopredu. Prádzne miesta budú doplnené Vašími údajmi a na mieste už skontrolujete len tie.

Ostatné dokumenty

BANKOPOISTENIE

Heading

Heading

This is some text inside of a div block.
z mesačnej splátky

Heading

This is some text inside of a div block.
z mesačnej splátky

Heading

This is some text inside of a div block.
z mesačnej splátky

Dobré vedieť o poistení

Ako vyplniť prihlášku do poistenia?

AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Zistite koľko dostanete

Kliknite na "začať nezáväzne" absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho náš unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Začnite teraz, nezaberie to viac ako 5 minút.

Vyberte si riešenie

Po zadaní emailu a hesla sa Vám zobrazia ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami a zľavami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa splátka prepočíta.

Schváľte si žiadosť v banke

Ak ste našli vhodnú nehnuteľnosť, alebo refinancujete, pokračujte v procese zadaním osobných údajov aby banka mohla definitívne schváliť Vašu žiadosť a podmienky.

Nahrajte podklady

Občiansky preukaz či znalecký posudok nehnuteľnosti nám môžete nahrať priamo do Vášho konta alebo jednoducho poslať na email pridelenému osobnému bakárovi.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne