Prebiehajúca

Hypotéka naopak s ČSOB (úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť)

Schváľte si hypotéku dnes a čerpajte ju až o 8 mesiacov. Síce o 4 mesiace menej na výber oproti UniCreditBank ale s množstvom iných výhod.

Čo môžem získať v kampani?
  • podať žiadosť o hypotéku na nešpecifikovanú nehnuteľnosť
  • podpísať úverovú zmluvu (na podpis úverovej zmluvy máte 30 dní od schválenia)
Čo musím splniť?
  • 6 mesiacov na hľadanie vhodnej nehnuteľnosti s garanciou úveru
  • ďalšie 2 mesiace za poplatok 180€ ak by Vám 6 mesiacov bolo málo

ČSOB hypotéka na nešpecifikovanú nehnuteľnosť (známa aj ako hypotéka naopak) je snáď jediný konkurent rovnakého produktu od UniCreditBank.

Oproti UniCreditBank však zaostáva lehotou na špecifikáciu (nájdenie nehnuteľnosti), kým UniCreditBank ponúka až 12 mesiacov, v prípade ČSOB je to v základe 6 mesiacov, ktoré je možné za poplatok 180€ predĺžiť o ďalšie 2 mesiace, na celkových 8 mesiacov.

Okrem toho, ČSOB ponúka za predloženie energetického certifikátu vrátenie prvej splátky (viac o tejto kampani TU) a to do výšku až 500€. Obrovským benefitom je, že aj keď si ČSOB hypotéku na nešpecifikovanú nehnuteľnosť dáte schváliť a počas nasledujúcich 6+2 mesiacov nenájdete vhodnú nehnuteľnosť, úverový vzťah zaniká a nebude Vám účtovaná žiadna zmluvná pokuta (v prípade UniCreditBank je pokuta za nenačerpanie 500€).

Výhody hypotéky naopak popisujeme v tomto príspevku TU. Medzi hlavné, dnes (November 2023) trochu menej významné, patrí garancia úrokovej sadzby (ktoré by mali v nasledujúcom roku poklesnúť), po špecifikovaní nehnuteľnosti nedochádza k znovu schvaľovaniu príjmu (teda môžete si úver schváliť a pustiť sa do výmeny zamestnania, alebo ísť na materskú) a mnoho ďalších.

Oficiálne podklady ku kampani

žiaľ nedisponujeme štatútom kampane

Sadzby

Aktuálny úrokový lístok

Kúpa

5.54%

4.44%

4.44%

4.64%

4.84%

4.94%

5.04%

Refin.

5.54%

4.44%

4.44%

4.64%

4.84%

4.94%

5.04%

Americká

6.04%

4.94%

4.94%

5.14%

5.34%

5.44%

5.54%

Zobrazuje základné úrokové sadzby bez zliav, ak ste zvedavý na presnú sadzbu na základe Vašej bonity a príjmu spravte si prepočet kliknutím na tlačidlo nižšie.

Okrem presnej ponuky bez návštevy pobočky Vám zobrazíme aj zľavy, ktoré je v banke možné získať.  

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne