Prebiehajúca

Po predložení energetického certifikátu dostanete naspäť 1. splátku hypotéky

Po predložení energetického certifikátu dostanete naspäť 1. splátku hypotéky. Podpora nízkoenergetických stavieb, ktoré sú šetrné k prostrediu je všeobecne obľúbenou témou v bankách a výnimkou nie je ani ČSOB.

Čo môžem získať v kampani?
  • vrátenie 1. splátky hypotéky, najviac do výšky 500€
Čo musím splniť?
  • požiadať o hypotéku na bývanie v období trvania kampane
  • uhradiť prvú splátku hypotéky

V prípade tejto kampane ČSOB vráti 1. splátku hypotéky (najviac do výšky 500€) pre všetky nové úver, kde bude predložený energetický certifikát financovanej alebo založenej nehnuteľnosti. Ten je potrebné predložiť do 6 mesiacov od čerpania, najlepšie však už k žiadosti. Viac o tom čo by mal spĺňate tento certifikát a kde sa k nemu dopracujete nájdete TU. Ak si hovoríte, že v inej banke získate 100% zľavu z poplatku, tak len pre upresnenie, ČSOB banka má jeden z najnižších spracovateľských poplatkov len 250€. Prvá splátka, najviac do výšky 500€, Vám bude pripísaná na účet najneskôr do 90 dní od splnenia podmienok.

Suma Vám bude vyplatená na účet z ktorého novú hypotéku splácate a to do 90 dní od zaplatenia prvej splátky. Takže najprv treba prvú splátku uhradiť a následne Vám ČSOB banka pripíše na účet hodnotu vo výške tejto splátky.

Oficiálne podklady ku kampani

žiaľ nedisponujeme štatútom kampane

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne